O mně

Jindřich Tvrdík

reflexní terapeut
masér
biorelease poradce

Absolvent školy reflexní terapie manželů Patakyových, vzdělávacího programu „poradce pro výživu“ akademie výživy a sportu Nutriacademy s.r.o., ročního výcviku v biorelease masážích, trenérského kurzu spirální stabilizace (SM systém) MUDr. Smíška, trenérského kurzu „Trenér II. třídy pro fitness a kulturistiku“ v trenérské škole Petra Stacha a rekvalifikačního kurzu „Masér pro regenerační, relaxační a sportovní masáže“.

Kdo-jsem
Od roku 1996 se intenzivně věnuji hledání jednoduchých přírodních principů s cílem nacházet efektivní a nenáročné metody pro tvorbu a udržení zdravého a harmonického životního stylu.
Img_3996_2

Miluji a ctím přírodu, která mě inspiruje v celé šíři mého života. Rád se toulám po horách, v lesích a zachycuji přírodní krásy na fotografiích. Pohyb je vůbec mým velkým koníčkem a to v jakékoliv formě. Vidím v něm přímý projev života a zároveň ten nejlepší životabudič. Rád se dobře najím a pobavím u dobré knihy nebo filmu. Zároveň mi není cizí ani nicnedělání. Jen tak se natáhnout do trávy a být, má své neodolatelné kouzlo. Pracovně se na úplný úvazek věnuji svým klientům, kterým pomáhám nacházet úlevu od tělesných a duševních trápení. Ale nebylo to tak vždy. I já jsem si prošel velmi intenzivním a bolestivým obdobím, které proměnilo moje vnímání světa a sebe sama. 

Vyznávám jednoduchost v životě i v práci s klienty a proto používám co nejjednodušší metody a řešení. Žádné zbytečně složité postupy a techniky u mně nemají místo, neboť věřím že žádné složité přístupy nejsou dlouhodobě udržitelné. Proto stále hledám a zkoumám nové jednoduché metody a principy práce s tělem a myslí, v kontextu odstraňování překážek ve volném proudění naší životní energie. A zároveň ty nejúčinnější a nejjednodušší metody používám ve své praxi a snažím se pomáhat ostatním lidem s jejich potížemi a trápeními.

Od srdce
Jindra