Co nabízím

Ico-reflexni-terapie

Reflexní terapie

Co kdybyste se ze svého chodidla mohli dozvědět, co vás ohledně vašeho zdraví čeká v budoucnosti a zároveň to mohli i změnit?  

Reflexní terapie je prastará léčebná a diagnostická metoda, která se již před mnoha tisíci lety používala nezávisle na všech světových kontinentech k diagnostice a léčení. Pomocí reflexní diagnostiky získáme poměrně přesné informace o silných a slabých místech ve vašem těle. Ale co je ještě zásadnější, s její pomocí odhalíme skutečné příčiny vašeho aktuálního zdravotního stavu. A to je také zcela nezbytné pro vaše skutečné uzdravení. Ve chvíli, kdy známe silná a slabá místa a skutečné příčiny, můžeme za pomoci reflexní terapie uvést celé vaše tělo, každý orgán a systém, do stavu původní rovnováhy. Tato rovnováha je klíčová k aktivaci vaší sebeozdravné energie.

Cena: 1000 Kč – 60 min. Obvyklá délka ošetření 90 min.

Ico-reponace

Reponace (odblokování) páteře

Když není zdravá páteř, nemůže být zdravý ani zbytek těla. Přes to nejede vlak. A vy můžete mít zdravou páteř, to mi věřte! 

Souběžně s harmonizací tělesných orgánů a systémů, uvedeme do původního stavu také páteř, jako jeden z nejdůležitějších článků vašeho celkového zdraví. Zablokovaná páteř je nejčastějším zdravotním problémem současné populace. Metoda reponace (odblokování) páteře měkkými technikami, je tak trochu unikát, neboť nevyužívá žádného násilného „křupání“, ale pouze soustředěného tlaku terapeutova palce do okolních svalových struktur, čímž se zásadně liší od chiropraktického ošetření a zároveň tím opět cílí na skutečnou příčinu zablokované páteře, což jsou ztuhlé svaly a úpony. Ve chvíli uvolnění okolních svalových struktur, si páteř již se svými bloky poradí sama a sama se také uvede do původního stavu rovnováhy. Čímž dojde nejen k úlevě od bolestí, ale i k zprůchodnění kanálu pro sebeozdravnou energii a další látky nezbytné k vašemu uzdravení.

Cena: 1000 Kč – 60 min. Obvyklá délka ošetření – 90 min.

Ico-psychosomaticky

Psychosomatický výklad

Tělo je tajemným zrcadlem, do kterého se dívá naše duše. A vy máte nyní jedinečnou příležitost odhalit jeho tajemství a tím se uzdravit. 

Bez psychosomatického objasnění příčin vašeho zdravotního stavu, by vlastně ke skutečnému uzdravení ani nemohlo dojít. Tělo je jakousi projekcí, odrazem vašeho vnitřního duševního stavu. Teprve ve chvíli, kdy si uvědomíte vztah mezi vaším vnitřním – duševním – stavem a vnějším – fyzickým – stavem vašeho těla, ale třeba i životní situace ve které se právě nacházíte, se můžete skutečně uzdravit. Symbolika vašeho těla vám dá jakousi mapu, která vám dokáže ukázat směr, kterým se můžete vydat na cestě k uzdravení nejenom vašeho těla, ale i vztahů, životních situací a postojů.

Cena samostatného výkladu: 1000 Kč – 60 min. osobně. 

                                             600 Kč – 60 min. telefonicky či zoom.

Ico-biorelease

Biorelease masáže

Toužíte po totálním uvolnění veškerého napětí v těle, nebo po euforickém prožitku dobití tělesných baterií? 

Ve chvíli, kdy je nějakým způsobem potlačeno vyjádření emocí, dochází k blokádě v proudění tzv. bioplazmy. Bioplazma je vlastně energie, která obklopuje všechny orgány a prakticky je i vyživuje a oživuje. Při blokádách v proudění bioplazmy neboli životní energie, dochází k funkčním poruchám, nemocem. Tudíž naším hlavním životním cílem je, volné proudění bioplazmy, životní energie. Jak toho ale docílit? Volné proudění bioplazmy je vaší přirozeností. Bohužel se ale vlivem různých traumat, stresu či negativních myšlenek, tento volný tok často zablokuje až do té míry, že špatně vyživované orgány začínají vykazovat známky patologických změn ve formě poruch či nemocí. Ale nemusí to být jen nemoci. Už pouhá neschopnost prožívat radost nebo štěstí, je známkou stagnující bioplasmy. A tady vám mohou být velmi prospěšné tzv. biorelease (biodynamické) masáže. Tyto masáže, jsou jedním z významných nástrojů bodypsychoterapie. Jsou tou velmi jemné druhy masáží, které tyto blokády v proudění bioplazmy rozpouštějí a obnovují její volný tok organismem. A volně proudící bioplazma znamená uzdravování na všech úrovních. Psychických i tělesných. Při biorelease masáži dojde k tak hlubokému uvolnění těla i mysli, jaké jste možná ještě nikdy nezažili.

Cena: 1000 Kč – 60 min. Obvyklá délka ošetření 90 min.

Ico-prave-masaze

Poctivé masáže

Pro všechny, co chtějí víc než jen obyčejnou masáž. 

Skvělým pomocníkem na cestě k uzdravení nebo k udržení si pocitu zdraví a vitality, mohou být různé druhy klasických masáží, které mají skvělý podpůrný účinek při jakékoliv zátěži. Relaxační, regenerační i sportovní masáže mohou pozitivně ovlivňovat váš celkový zdravotní stav a duševní rozpoložení s nedocenitelnými vlivy na celý váš život. Kromě již známých účinků masáže, už jen pouhé dovolení si být hýčkán či opečováván, má velmi vysoký terapeutický účinek.

Cena: 1000 Kč – 60 min. Obvyklá délka masáže 90 min.

Ico-mobilizace

Mobilizace pohybového aparátu

Nejsou to hodiny a hodiny strávené nezáživným cvičením, ale nadšení a radost z jednoduchého nenáročného pohybu, co nás činí zdravými.

Dalším dílkem do skládačky zvané „zdraví a vitalita“ je mobilizace a posílení pohybového aparátu. Po reponaci páteře přichází ke slovu její pevné ukotvení a tzv. trakce. Trakce je jakési povytažení páteře směrem vzhůru tak, aby se uvolnil tlak na meziobratlové ploténky a ty byly schopné se zregenerovat a opět plnit svou funkci pružných „nárazníků“ páteřních obratlů. Toho docílíme aktivací spirálovitých svalových řetězců a jejich správným používáním. Aktivace spirálovitých svalových řetězců vám může přinést úlevu od bolestí zad a dalších částí vašeho těla a jako prevence jim i do budoucna předejít. Výborné cvičení i jako forma kompenzace jakékoliv jednostranné pohybové aktivity. Vřele doporučuji Spirální stabilizaci (dříve SM systém) MUDr. Smíška, kterou se spolu můžeme naučit.
Dalším krokem bývá uvolnění a odblokování všech kloubů. Klouby často trpí nejen nedostatkem správného pohybu, ale i přetížením nevhodnou či nadměrnou pohybovou aktivitou. Uvolněním docílíte i lepšího vyživení kloubů, výrazně lepší regenerace a samozřejmě i určitého ozdravení. Toto vše za pomoci speciálního kloubního cvičení, jehož autorem je M. Norbekov, které se také společně můžeme naučit.
V neposlední řadě můžete využít i možnosti vymazání (resetu) nesprávných pohybových vzorců pomocí vývojové kineziologie a tzv. resetů, jednoduchých pohybových vzorců, které vám zajistí vyšší pohyblivost, pružnost a svalovou sílu.
Jako poslední důležitou součást zdravého pohybového aparátu vidím pružné a uvolněné svaly, kterých docílíme kvalitním statickým strečinkem a automasážními technikami, které se opět spolu naučíme.

Cena: 1000 Kč – 60 min. Obvyklá délka pohybové jednotky 90 min.

Ico-konzultace

Konzultace životního stylu

Je jedno co děláš, když víš co děláš. A všechno co v životě děláš se počítá. 

Společně prozkoumáme co ještě dalšího můžete pro sebe udělat v rámci výživy, pohybu, psychohygieny a i případné redukce vaší hmotnosti. Můžeme společně zanalyzovat váš stávající jídelníček a navrhnout změny, které povedou k vašemu vysněnému cíli. Ale také se třeba poradit, jak zařadit do svého života více nástrojů k získání vnitřního klidu a životní harmonie. Naším společným cílem bude více klidu, radosti a spokojenosti ve vašem životě. 

Cena samostatné konzultace: 1000 Kč – 60 min. osobně.

                                             600 Kč – 60 min. telefonicky či zoom.

Ico-naslouchani

Naslouchání

Sdílená starost – poloviční starost. Sdílená radost – dvojnásobná radost. 

Chybí vám porozumění, pochopení a laskavé přijetí? Chcete se někomu otevřít a cítit se přitom bezpečně? Chcete získat nestranný názor, který vás bude inspirovat? Pojďme si o tom společně popovídat. Vy budete mluvit, já budu naslouchat. Chci slyšet váš příběh. Chci vědět co si myslíte o situaci, ve které se právě nacházíte. Chci naslouchat vašemu srdci. A až o to požádáte, sdělím vám svůj pohled na věc a společně můžeme hledat východisko či řešení. Potkat se můžeme osobně i virtuálně.

Cena samostatného povídání: 1000 Kč – 60 min. osobně.

                                              600 Kč – 60 min. telefonicky či zoom.